26 במרץ 2019

התמצאות

כדי להקל את הניווט בשפע המסחרר של התכנייה, חילקנו את אירועי הפסטיבל לארבעה אזורים גיאוגרפיים:

 

אנא השאירו את טבעון פנויה מפקקים!
בכל ימי הפסטיבל אפשר לחנות בחניות הגדולות של מכללת אורנים, כפר תקוה וחט"ב אורט.
*ביום חמישי החנייה במכללת אורנים תתאפשר בתוך הקמפוס רק החל מהשעה 16:30.

מומלץ לא להזיז את הרכב; כדי להגיע ממקום למקום תוכלו להיעזר בפרויקט שיתוף נסיעות הקהילתי.

אבריק וסע!

יוזמה לשיתוף נסיעות במהלך פסטיבל שייח' אבריק

מה זה "אבריק וסע!"?

אירועי פסטיבל שייח אבריק פרוסים במרחב הקריה והתנועה ביניהם מחייבת רכב ממונע/שימוש בתחבורה ציבורית או כושר משופר.. בנוסף, בחלק ממוקדי הפסטיבל קיימת בעיית חניה. יוזמת אבריק וסע לשיתוף נסיעות במהלך פסטיבל "שייח אבריק" מיועדת לתמוך בצורך זה, וכך לעודד תחבורה שיתופית בקרית טבעון, הפחתת השימוש ברכב פרטי וחיזוק הקהילה.

כדי לאפשר את היוזמה, חילקנו את טבעון למפת אזורים – מפת "אבריק וסע" שמחלקת את טבעון לפי צבעים ותואמת את צבעי האירועים בתכניית הפסטיבל ו את המשחק "המסע בעקבות הכדים האבודים". שימוש בצבעי המפה וסמלי הפסטיבל מאפשרים סימון יעד הנסיעה, ונכונות לשתף נסיעות. המשתתפים מוזמנים בנוסף להצטרף להגרלה נושאת פרסים.

איך משתתפים?

אם אתה רוצה להגיע לאחד מאירועי "שייח אבריק" ולהשאיר את הרכב בבית, או באחד החניונים ברחבי הקריה, כל מה שנדרש הוא לבדוק באיזה צבע מסומן האירוע אליו תרצה להגיע, לעמוד באחת מתחנות האוטובוס ביישוב ולנופף בצבע שתואם לאזור או בסמל הפסטיבל. איך? אפשר לנופף עם דגל, סרט, בלון, חולצה או פשוט להעלות לטלפון אחת מתמונות הצבעים שניתן למצוא בדף הפייסבוק שלנו – תהיו יצירתיים! זה יסייע לזכייה בפרסים. עצרו לך – חייך! נצל את הנסיעה להיכרות עם הנהג ורד מהרכב במקום עצירה בטוח, בקרבת היעד.

 

ואם אתה נהג? סמן רכבך כרכב ידידותי לפסטיבל (מדבקה, תמונת הפסטיבל על החלון או כל רעיון מגניב אחר). פקח עיניים וחפש את הנוסעים. האם אתה יודע מה הצבע של היעד אליו אתה נוסע? אם לא, פשוט שאל את הנוסע לאן הוא צריך להגיע, ואולי תלמד על אירוע שווה.. נוסעי אבריק וסע! יודו לך ואולי הנסיעה המשותפת תזכה אתכם בפרס.

וכמעט שכחנו – יש גם פרסים למי שתמונותיו יחרכו את דף הפייסבוק שלנו, סלפי ותמונות של נוסעים ונהגים ישתתפו בהגרלה! 

פרטים בהמשך באתר הפסטיבל ובדף הפייסבוק של "אבריק וסע!"

אז למה אתם מחכים?