11 בדצמבר 2016

היוזמה

פסטיבל שייח' אבריק לתרבות אזרחית יתקיים בין ה-21 ל-24 למרץ בקריית טבעון.

זהו פסטיבל פתוח וחופשי, המבקש להגשים משאלות תרבותיות של יחידים וקבוצות ולחברן לכוחות קהילתיים. בקיצור – כל אחת ואחד עושים מה שהם רוצים, תוך שהם נעזרים באחרים ויוצרים קשרים קהילתיים חדשים. פסטיבל שייח' אבריק נעשה בידי אזרחים ולמען אזרחים.

כדי לקיים תרבות אין צורך בממשלה, במועצות, באנשי הון, בתקשורת או במנהלים. יש צורך ביוזמה אישית, בהעזה, באמונה, ביצירתיות, בנדיבות, בשיתוף פעולה, באחריות ובאהבה. מזה יש לנו בשפע: כרגע שותפים ביצירתו של פסטיבל שייח' אבריק כאלף איש, בכ-380 יוזמות תרבותיות בעבור כל הגילים ובטווח אמנויות עצום: מחול, תיאטרון, ארוחות שכונתיות, מוזיקה, אמנות פלסטית, פרפורמנס, קולנוע, סדנאות, שירה, כלכלה, שמאניזם, טקסי פולחן אזוטריים ואדריכלות נוף אזרחית – אירועים המתפרסים על פני כל אזור טבעון, מבית שערים ועד רמת טבעון.

כ-95% מהאירועים הם פתוחים וחינמיים. בכניסה לחלק המופעים תמצאו "כובע קסמים", ודרכו תוכלו להביע את הערכתכם לאמנים שיופיעו בפניכם חינם אין כסף. כ-5% מהאירועים, שאחרת לא היו יכולים לכסות את הוצאותיהם – בתשלום. חלק מהסדנאות בהרשמה מראש, דרך דף האירוע שבאתר. כדי להקל על הפקקים בטבעון, יש חניון לבאים מחוץ לטבעון במכללת אורנים, וגם אפשרות לקמפינג.

לפסטיבל יש אפקט משכר: אנא התנהגו באחריות והשאירו נקי.

הפסטיבל לא מקבל תמיכה ממועצת טבעון או מהמדינה, ווהוא מתאפשר רק בזכות תמיכתכם הפעילה. אנא תרמו לנו כאן כראות עינכם, עבור ארבעה ימים ו-320 אירועים חופשיים.

אז אם אתם מתלהבים מהרעיון של תרבות אזרחית בלתי-תלויה, מריבונות של האזרחים לעצב את סביבתם ואת תרבותם בחופש וללא דיכוי ממשלתי, כלכלי או בירוקרטי, בקיצור – אם אתם בעניין של פסטיבל שייח' אבריק – אנא תרמו לנו כאן כראות עיניכם.

תמיכה כספית דרך שרת מאובטח