6 במרץ 2017

תמיכה כספית

הפסטיבל יצא לדרך באפס תקציב. האתגר הזה התגלה כפורה מאוד: כל מי שנכנס לעניין בא מאהבה לרעיון, מחיבור למשאלה תרבותית פנימית, מרצון ליצור יחד קהילה על בסיס אמנותי, והשקיע בו מזמנו וממרצו בהתנדבות מלאה ומתוך חדוות עשייה. בלעדי זאת לא היינו יוצרים יחד אירוע מדהים ורבגוני כל-כך.

כעת, כשהפסטיבל נכנס לישורת האחרונה, יש לנו צורך בסיוע שלכם כדי לגרום לו לקרות. אנחנו זקוקים לתמיכה כספית ולגיוס ממון כדי שנצליח לשמוע את המוזיקאים כמו שצריך, להדפיס את התכנייה השופעת של הפסטיבל, ועוד הוצאות הפקה בלתי-נמנעות. 95% מאירועי הפסטיבל מוצעים לקהל באהבה, ללא תשלום. ההופעות המעטות שבהן נדרש כרטיס כניסה מהוות רק 5% מכלל המופעים, ומצוינות בתכנייה. אמנים המעוניינים בכך יוכלו לשים "כובע קסמים", שהמתן בו וולנטרי – נותנים כמה שבלב.

כדי שנצליח לממש את הפנטזיה השייח' אבריקית הזו, נשמח אם תרכשו "כרטיס כניסה" וירטואלי לארבעת ימי הפסטיבל. אין צורך להראות שום דבר בכניסה – הכול פתוח. אבל רק כך נצליח להפוך את הפנטזיה למציאות פנטסטית.

יעד: 70,000 ₪
80%מומן
56,333 ₪גויסו
ימים נותרו
272תורמים

תמיכה כספית דרך שרת מאובטח

100 ₪ – זה פסטיבל נפלא! הוא חייב להתגשם!

200 ₪ – מה זה 100 שקל לשלוש מאות אירועים מדהימים? אני שמה 200.

300 ₪ – אנחנו באים לשלושה ימים מתוך הארבעה (אם נצליח נישאר עוד יום), ובהתחשב בזה שיש אופציות לינה חינמיות, 100 שקל לכל יום נשמע לי מה זה מינימלי.

400 ₪  –  באים לארבעה ימים, אנחנו חמש נפשות במשפחה. כל דבר כזה במקום אחר עולה פי עשר.

500 ₪ – אנחנו אמידים והפסטיבל הזה הביא משהו חדש בטבעון. ראוי לתמיכה מכל הלב!

1000 ₪ – כי סופ"ש בצימר בארץ + לאכול במסעדות עולה יותר, והפסטיבל הזה הוא פי אלף יותר טוב, מרגש, חשוב וחברתי מסופ"ש בצימר + לאכול במסעדות.

2000 ₪ –  זו לא רק ההנאה הפרטית שלי, איזו שאלה – יש כאן מודל מהפכני של תרבות!

50,000 ₪ – מה זאת אומרת המועצה לא תומכת?! אנחנו נתמוך במקומם.

70,000 ₪ – אני מיליארדר, הסכום הזה קטן עליי, שמעתי על הפסטיבל ואני בעניין.

70,000 $ – וזה לשנה הבאה!

אנא תרמו והפיצו כדי שיתקיים פסטיבל שייח' אבריק במלוא עצמתו!